SZC logo

Soproni Szakképzési Centrum

OM kód: 203051 | 9300 Csorna, Soproni út 97.

Intézmény logo

Soproni SZC Hunyadi János Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. máj. 31.


Licskai Angéla

  Litochoroban vettek ujjlenyomatot rendészetis diákjaink

  A 11. A osztály diákjai a litochoro-i rendőrség munkájába tekinthettek a mai napon bele.

  Litochoroban vettek ujjlenyomatot rendészetis diákjaink

  Litochoro az Olimposz hegység lábánál fekvő kis település, ahonnan elindulnak a hegyre vezető turistautak. A bejáratnál a kapitányság parancsnok asszonya fogadta tanulóinkat, majd rövid bemutatást tartott a helyi rendőrségről. Az ottani rendőrség hatásköre a hegytől egész a tengerpartig kiterjed. Üdülőövezet lévén, munkájukat nagyrészt a kisértékű lopások, a turisták általi kisebb garázdaságok, valamint a hegyen történő eltűnések és balesetek felderítése és megoldása teszi ki. Rövid bemutatójában kitért arra is, milyen nehéz is Görögországban a nőknek rendőrként elhelyezkedni, pláne ha parancsnoki beosztást is betöltenek. A tájékoztató végén lehetőségük volt tanulóinkra arra, hogy a még hagyományos módszerekkel ujjlenyomatot vegyenek.

  Köszönjük a beszámolót és a képket Farkas Balázs tanárúrnak!

  #hunyadisnaklenniténylegjó #görögrendőrségenjártunk

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Élménypedagógia a óvódában 💙

  Élménypedagógia a óvódában 💙

  A végzős pedagógiás 12. C osztályunk betekintést nyert az élményalapú tanulásba, és megtapasztalták a Csornai Napközi Otthonos Óvodában az „ Így tedd rá!” program pedagógiai gazdagságát.

  2024. márc. 20.


  Licskai Angéla

  Sítáborban a Hunyadisok ⛷

  Sítáborban a Hunyadisok ⛷

  Izgatottan ébredtünk vasárnap reggel. Élményekkel dús és felejthetetlen kalandra készültünk Ausztriába (Praebichl), a gyönyörű hegyek közé síelni. Minden nap megállás nélkül szeltük a pályákat időjárástól (szél, eső, hóesés) függetlenül.

  2024. márc. 14.


  Licskai Angéla

  Versírásban is jók a Hunyadisok ✒️

  Versírásban is jók a Hunyadisok ✒️

  Iskolánk 35 tanulója nyújtott be munkát a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium versíró pályázatára.

  2024. márc. 14.


  Licskai Angéla


  Partnereink

  SZC logo

  Soproni Szakképzési Centrum


  Soproni SZC Hunyadi János Technikum

  9300 Csorna, Soproni út 97.

  Telefon: 0696/261-313

  E-mail: info@hunyadicsorna.hu

  OM azonosító: 203051


  2024Soproni SZC Hunyadi János Technikum