SZC logo

Soproni Szakképzési Centrum

OM kód: 203051 | 9300 Csorna, Soproni út 97.

Intézmény logo

Soproni SZC Hunyadi János Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. jún. 5.


Licskai Angéla

  Egy utolsó kirándulás képei és a búcsú Görögországtól 🇬🇷

  Utolsó görögországi kirándulásuk során tanulóink Thesszaloniki-be, az ország második legnagyobb városába látogathattak el. A hegyoldalra épült városban mandarin- és narancs- és olajfákkal övezett sétánk során felfedezték a település főbb látnivalóit. A Fehér toronytól (Szaloniki jelképe) kiindulva bizánci- és római kori műemlékek (Galériusz császár diadalíve) sorát, egy-két jelentős templomot (Agiosz Dimitriosz bazilika, 7. századi Agia Szofia templom), Nagy Sándor lovasszobrát tekinthették meg.

  Egy utolsó kirándulás képei és a búcsú Görögországtól 🇬🇷

  A kellemes tengerparti sétányon emlékeket, ajándékokat vásárolhattak. Innen jutottak el az Arisztotelész térre, ahol a görög tudós és filozófus szobrán kívül a görög építészet különlegességeit is megcsodálhatták.
  Köszönjük a képeket és a beszámolót Molnár Csaba tanárúrnak! 
  #várunkhazatiteket  #bybyGreek

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Ingyenes felnőttképzéseink

  Ingyenes felnőttképzéseink

  A SSZC Hunyadi János Technikum a következő képzéseket hirdeti meg a 2024/2025-ös tanévre:

  2024. júl. 11.


  Licskai Angéla

  Nyári ügyelet

  Nyári ügyelet

  2024

  2024. júl. 4.


  Licskai Angéla

  Babóti Sportlőtéren a hunyadis diákok 💙

  Babóti Sportlőtéren a hunyadis diákok 💙

  A mai napon oktatással összekötött lövészeten vehettek részt tanulóink a rendészeti egybefüggő szakmai gyakorlat keretein belül. 2 különböző fegyverrel is lőhettek diákjaink, 22-es pisztollyal és 22-es puskával (nyílt irányzék).

  2024. jún. 24.


  Licskai Angéla


  Partnereink

  SZC logo

  Soproni Szakképzési Centrum


  Soproni SZC Hunyadi János Technikum

  9300 Csorna, Soproni út 97.

  Telefon: 0696/261-313

  E-mail: info@hunyadicsorna.hu

  OM azonosító: 203051


  2024Soproni SZC Hunyadi János Technikum