SZC logo

Soproni Szakképzési Centrum

OM kód: 203051 | 9300 Csorna, Soproni út 97.

Intézmény logo

Soproni SZC Hunyadi János Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. febr. 6.


Licskai Angéla

  A legjobb Technikumok között vagyunk az országban‼️💙

  A 2021/2022-es tanév vizsgált eredményei alapján 724 technikum közül lettünk a 69. helyezettek a listán. #hunyadisnaklennijó #alegjobb100közöttvagyunk

  A legjobb Technikumok között vagyunk az országban‼️💙
   
  Az IKK által közzétett listán iskolánk a 69. helyet szerezte meg. A iskolákat az alábbi szempontok alapján ransorolták: a top 100-as lista a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal közhiteles adatai alapján, a tanulók bemeneti és képzési-kimeneti teljesítményének, az intézmények oktatói létszámának és digitális ellátottságának figyelembevételével készült. Az elemzés vizsgálta, hogy a tanulók milyen tanulmányi eredménnyel érkeznek az intézményekbe, hogyan aránylik az évismétlők száma az intézmény tanulói létszámához, és milyen eredménnyel teszik le az érettségi vizsgát.
  A 2021/2022-es tanév vizsgált eredményei alapján 724 technikum közül lettünk a 69. helyezettek a listán.
   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  🎓FIPEK 2024. Csorna – Fiatal Pedagógusok Konferenciája🎓

  🎓FIPEK 2024. Csorna – Fiatal Pedagógusok Konferenciája🎓

  Sokan azt gondolják, hogy egy vidéki, kisvárosi középiskolában tanítva a beiskolázási lehetőségeink korlátozottabbak a közeli, nagyobb városok vonzása miatt. Ezért azt hiszik, hogy tehetséges gyermekkel nem, vagy csak nagyon kevés számban találkozunk. Szerencsére ez korántsem igaz. Középiskolában konferenciát szervezni egyáltalán nem tipikus. Mi a 45 éves pedagógiás jubileumi évfordulón mégis fontosnak tartottuk, hogy a gyakorló fiatal pedagógusok lehetőséget és teret kapjanak az együttgondolkodásra, ami további inspirációt ad majd sokaknak a mindennapok pedagógiai munkájához, új célok megfogalmazásához.

  2024. jún. 21.


  Licskai Angéla

  Gólyatábor

  Gólyatábor

  2024. augusztus 26-27.

  2024. jún. 18.


  Licskai Angéla

  Éremeső a Teöreök Aladár Országos Tanulói Versenyen

  Éremeső a Teöreök Aladár Országos Tanulói Versenyen

  Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanárainknak! 👏 #gazdálkodásésmenedzsmentágazat

  2024. jún. 12.


  Licskai Angéla


  Partnereink

  SZC logo

  Soproni Szakképzési Centrum


  Soproni SZC Hunyadi János Technikum

  9300 Csorna, Soproni út 97.

  Telefon: 0696/261-313

  E-mail: info@hunyadicsorna.hu

  OM azonosító: 203051


  2024Soproni SZC Hunyadi János Technikum